Калоприймачі сьогодні полегшують життя пацієнтів після операції на кишечнику. Спочатку потрібно вибрати ось тут зручну модель цього пристосування, щоб людина відчувала себе комфортно. Всі калоприймачі виготовляють з якісних і міцних матеріалів, які не пропускають вологи і запахів. Так що пацієнти можуть бути спокійні, що калоприймач не зможуть виявити навколишні. Будова калоприемников досить просте. Вони складаються з мішка для збору мас калу і клеїть пластини. За допомогою цієї пластини калоприймач прикріплюється до тіла. Для зручності пацієнтів мішки виготовляють двох видів. Це відкриті мішки, які можна в міру заповнення спорожнити через дренажний кінець. Такий вид мішка використовувати дуже гігієнічно. Закриті мішки призначені для того, щоб використовувати один раз. У них є фільтр, який допомагає усувати запахи.
Клейову пластину підбирають з урахуванням діаметра стомного отвору. Пластина, до якої прикріплюють калоприймач до місця стоми, може залишатися на тілі кілька днів, щоб не травмувати шкіру навколо стоми, і її Може міняти кожен раз, коли необхідно замінити мішок. Тому моделі калоприймачів можуть бути двох видів. Це однокомпонентні, і двокомпонентні.
Калоприймачі не видно під одягом, вони приємні на дотик. Пацієнти можуть вести звичайне життя, подорожувати, навіть займатися спортом.