Як благодійний фонд Ескулаб та Сергій Дядюшко приймає участь у допомозі під час війни?

Останній рік показав, наскільки важливо не стояти осторонь спільної проблеми та приймати будь-яку участь у допомозі не тільки постраждалим українцям, але й військовим.

Саме тому медична лабораторія Ескулаб, співзасновником якої є Сергій Дядюшко, створила однойменний благодійний фонд. Активістами та помічниками фонду стали не лише працівники лабораторії, а й звичайні громадяни, яким не байдужа доля країни. Не стоять осторонь та прикладають рук до допомоги і подружжя Наталія та Сергій Дядюшки. 

Основним напрямком благодійної допомоги фонд Ескулаб зробив поставку сублімованих супів та медикаментів як на передову, так і громадянам, які знаходяться в складних життєвих умовах через воєнні дії. 

Сергій Дядюшко та Наталія Дядюшко

Окремо варто розповісти про виготовлення поживної, якісної сублімованої продукції. Ескулаб щотижня передає на фронт понад 4 тони готової продукції. В благодійному фонді виготовляють сублімований «Файний борщ», «Файну Зупку» та «Файні сніданки». З одного 700-грамового пакетику підготовлених та висушених овочів та круп усього за 30-40 хвилин можна приготувати майже 5 літрів повноцінної, корисної та смачної страви. Наразі для приготування «Файної Зупки» благодійний фонд використовує гречку, рис, горох, ячмінну та пшоняну крупи. Але фермери, приватні підприємці та навіть прості громадяни приносять у фонд й інші злаки, крупи та продукцію. Саме тому у співзасновників фонду Наталії та Сергія Дядюшків виникла ідея створити власні поживні батончики, які можуть по калорійності замінити повноцінний прийом їжі. 

Особливість таких сублімованих наборів та енергетичних батончиків у тому, що для їх зберігання не потрібно особливих умов. Термін придатності наборів досить тривалий, а значить кожен потребуючий чи військовозобов’язаний зможе повноцінно харчуватися в будь-який час. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *